במאמר זה נדון בשני סוגים של אביזרי מטבח: ארונות מטבח וכן קולטי אדים. ארונות מטבח משמשים לאחסון כל תכולת המטבח שלכם שאינה זקוקה לאמצעי קירו ושימור מיוחדים כמו מקררים, ואילו קולטי אדים משמשים לעבודה נוחה יותר עם חימום ואדים. קולטי האדים ערבים לכך שלא ייווצרו אדים ושדה הראיה שלכם גם בעת חימום המטבח יהיה מקסימלי ואופטימלי.

בחירת ארונות מטבח

בבחירת ארונות מטבח, אינכם קונים רק את הארונות עצמם אלא אביזרי מטבח המתאימים לשילוב יחד אתם. ניתן, למשל, לקנות סט מגירות מטבח להטמעת ירקות וגידולים שלא זקוקים למקרר, כמוט בצלים ותפוחי אדמה, וכן לקנות מדפי מטבח בנוסח עיצוב הארון שלכם, בהם תוכלו לאחסן תבלינים וכלי בישול לשליפה מהירה. אביזרי מטבח אלו ניתנים להשגה בקלות בחנויות מטבחים, שם ניתן יהיה לקבל ייעוץ מדיילי המכירה גם בנוגע לארון, וגם בנוגע לרכיבים המשלימים שלצדו.

בחירת קולטי אדים

קולטי אדים אינם מצריכים הדרכה מדוקדקת, אלא פשוט לבחור דגם המתאים למטבח שלכם. את זאת יוכלו להמליץ לכם בחנויות מטבחים. כאשר אתם תקנו מטבחים, הדיילים יציעו לכם קולטי אדים אשר יתווספו מעל לשיש המטבח ויסננו אדים שהצטברו. קולטי אדים גורמים לכך שכאשר בוקע עשן מהסירים וכאשר הוא מטשטש את החלונות עם אדים, התופעות הללו נמנעות משום שקולט האדים סופג את האדים. בלעדיו, החלונות, הסירים, המחבתות וכל כלי אחר שהיה ליד החימום – היו מתכסים אדים, ובהמשך גם חלקים אחרים במטבח היו כאלו ושדה הראיה שלכם היה מוגבל עקב כך.

אביזרי מטבח יש לבחור רק אצל מקצוענים

המטבח הוא אחד החדרים בהם לא רק העיצוב חשוב אלא גם הבטיחות, ולכן חשוב לבחור אביזרי מטבח רק אצל גורמים מקצועיים אשר חיים את עולם המטבחים ויודעים מה אתם צריכים בשביל לשמור על עצמכם במטבח. בדרך כלל, חנויות המשווקות מוצרי בית ישווקו גם מטבחים, ויקבלו את ההדרכה שלהן מחנויות מטבחים המהוות יבואניות רשמיות. לכן, גם חנות לאביזרי בית היא מקום קביל בו ניתן למצוא אביזרי מטבח, ולא רק חנויות המשווקות מטבחים גרידא, כפי שוודאי סברתם בתחילת דברינו כאן במאמר.

Facebook
Twitter
PINTEREST