הבטון החשוף תפס כבר מזמן מקום מכובד בעולם עיצוב הבית כאחד האלמנטים המובילים והמרכזיים. רוצים לדעת איך ניתן לחשוף את הבטון בבית שלכם ולהפוך אותו לאלמנט המרכזי? קיבצנו עבורכם מבחר טיפים שיעזרו לכם להשיג את המטרה.

הבהלה ללוק התעשייתי

הלוק התעשייתי הוא אחד מהטרנדים המובילים, ומעצבים רבים משתמשים בלוק זה אשר מתאפיין בחשיפת חומרי הבניין, שהורגלנו להחביא, בשימוש מרובה במתכת ובעץ, ובמינימום צבעים וחפצים בחדר. המראה המתקבל הוא מראה לא מוגמר שלמרבה הפלא פשוט נראה מושלם.

חושפים את הבטון

כיום מראה הבטון החשוף הוא הטרנד המוביל בעולם העיצוב. הבטון כבר אינו רק עוד חומר גלם לבנייה אלא חומר הניתן לעיצוב אשר מקנה לכל חלל לוק תעשייתי – עירוני.

בטון חשוף בתוך הבית

רוצים להעניק לבית שלכם לוק תעשייתי- עירוני? אלו המוצרים שיעזרו לכם להיגע לתצואה המושלמת:

ערבה – טיח מינרלי אשר ניתן לשימוש על קירות חוץ ופנים. מעניק לקיר מראה אורבני-טבעי של בטון ואבן.  טיח מינרלי ערבה עמיד בפני רטיבות, והוא קיים ב – 10 גוונים ייחודיים.

אפקט בטון – צבע אקרילי על בסיס מים, המעניק מראה של בטון חשוף  אמיתי וניתן ליישום עצמי בקלות ובמהירות.

בעת שימוש בבטון בחלל הפנימי, מומלץ לבחור בקיר אחד, כדי להימנע ממראה מנוכר מדי בחלל החדר. מראה הבטון החשוף הוא דומיננטי מאוד ולכן רצוי ומומלץ לצבוע את שאר הקירות בחדר בצבעים טבעיים וניטרליים. בכדי להשלים את המראה האורבני רהטו את החדר ברהיטים העשויים חומרים טבעיים כמו מתכת או עץ.

עדיין מתלבטים לגבי האפקט המתאים לבית שלכם? מוזמנים להגיע לבית טמבור, להתרשם ממגוון הצבעים והטקסטורות ולקבל ייעוץ חינם לעיצוב הבית בצבע. 

 

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Twitter
PINTEREST