עברתם לדירה חדשה או שמעוניינים לרענן את הקיים?
ידוע כי לשם כך רצוי לפנות לבעל מקצוע מתמחה שיוכל לתת לכם את המענה האידאלי.
גם אם קיבלתם המלצה חמה וגם אם אתם נאלצים לבחור עצמאית –
איך תדעו כי בעל המקצוע אכן בוודאות יוכל להציע לכם עבודה מקצועית וחומרים איכותיים שימשיכו איתכם לאורך שנים? 

הזול יכול לעלות ביוקר 

כצרכנים לא פעם אנו מוצאים עצמנו תרים אחר דילים משתלמים שיחסכו לנו עלויות, אולם לפעמים החיסכון עלול לעלות לנו ביוקר, בעיקר אם נקח לעבודה יצרנים לא מורשים העשויים להתקין את מוצרי החברה ללא הסמכה או שישתמשו במוצרים ביבוא מקביל. אנו מדגישים כי נגרים ללא ההסמכה הנחוצה יכולים להוביל ליותר נזק מתועלת.  אתם עלולים למצוא עצמכם משלמים מחיר כבד וכן לא להנות מהאחריות שחברת בלורן מספקת.
המנעו מאכזבה ועוגמת נפש בעתיד ובידקו כי בחרתם בעל מקצוע מוסמך מבעוד מועד.

לא מתפשרים – בוחרים בנגר בעל תעודת הסמכה

כאשר אתם בוחרים נגר שהוכשר ע”י חברת בלורן, היבואנית הרשמית של מוצרי Blum האיכותיים, אתם יכולים להבטיח לעצמכם ראש שקט. בלורן מסמיכה את בעלי המקצוע ומעניקה להם ידע מקצועי ממוקד ומעודכן לעבודה מקצועית עם מוצרי BLUM,
על מנת ליישם בצורה מושלמת את החידושים והפיתוחים ואתם מקבלים מוצר סופי באיכות הגבוהה ביותר.

מהם היתרונות בבחירת נגר מוסמך של בלורן?

שקט נפשי. אין חשוב ממנו. בחירה בנגר מוסמך מבטיחה לכם כי אם אי פעם תתקלו בבעיה או תקלה תוכלו לפנות ישירות לבלורן הנותנת אחריות לכל מוצריה ותוכל לסייע ולתת שירות קשוב לשביעות רצונכם.

מקצועיות. בלורן משקיעה בהכשרת בעלי המקצוע רבות דרך ימי עיון, ליווי מקצועי ושירות כך שכל מוצר שיותקן על ידי נגר מוסמך של בלורן יותקן בצורה המקצועית והנכונה אצל הלקוח,  לאחר שבעל המקצוע עבר לגביו הסמכה מדויקת.

ידע זה כוח. לבעלי המקצוע המוסמכים מטעם בלורן יש את המידע ואת הכלים לבחור עבורכם מוצרי פרזול מתאימים, להתקין ולכוונן אותם באופן שימצה את היכולות המתקדמות של כל מוצר. כלקוחות תוכלו כמובן לבקש את תעודת ההסמכה של בלורן המעידה על כך שבעל המקצוע הינו בעל הידע המקצועי הנדרש להתקנה, מכיר את כל התקנים והאפשרויות של המוצרים וכן עובד עימם באופן שוטף.

על מנת לוודא כי בעל המקצוע אכן עבר את ההכשרה המיוחדת של בלורן,
נשמח להפנות אתכם לאתר בלורן כדי להציג בפניכם טבלה מפורטת ממנה תוכלו לבחור לעבודה נגר מוסמך של בלורן על פי איזור מגוריכם.
לצפיה בטבלה לחצו>>

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Twitter
PINTEREST