הגשם הראשון כבר ירד, שטחים כתומים של קלמנטינות מכסים את מעבר הפירות בסופר, הגננת התחילה לספר את “תירס חם” והילד מבקש שירתיחו לו קלחים בסיר.


הימים הקרים מתקרבים מהר, והנה ההזדמנות שלכם לעצב את הבית לקראת החורף בהשראת מספר טרנדיים מחממים במיוחד.

ניגודים מושלמים : אקססוריז בשחור וזהב

הם דרמטיים כשהם בנפרד וכשמפגישים ביניהם עפים ניצוצות – החורף הזה, השחור והזהב מאבזרים את כל חדרי הבית ומאירים בתחושת יוקרה כל פינה. הזהב לצד השחור הוא שילוב בין שני צבעים עם נוכחות מרשימה ומרגשת והשימוש בהם משדר אמירה חזקה.

כשהזהב והשחור מופיעים כאביזרים משלימים לבית כמו כריות לסלון, מסגרות לתמונות או וילון לאמבטיה אתם נמנעים מיצירת עומס מיותר ושומרים על מראה מאוזן.

הלוק הנורדי החדש

ואם אנחנו כבר בדרמה, שימו לב לטוויסט המודרני שעשה המראה הסקנדינבי האהוב והפופולרי. המשחק עם השכבות והטקסטורות עדיין קיים, אבל בעוד שבסגנון הקודם פלטת הצבעים נשארה באזור הניטרלי והשקט – כאן אפשר לראות שילוב של קירות  בצבעים חזקים כמו ירוק-מרווה, כחול ואפור כהה.

דרך טיפה פחות נועזת להשגת הלוק הרצוי, היא הוספת נגיעות צבע חזקות באביזרי הטקסטיל או בגופי תאורה – כך תוכלו לרענן את הלוק בלי ללכת רחוק מידי.

שטיחים, שטיחים, שטיחים

ואם הזכרנו את מראה השכבות, איזו דרך יותר טובה מלהוסיף חמימות לבית אם לא על ידי שטיחים? שטיחים פרסיים, שטיחי ‘שאגי’ ארוכי שיער או מחצלות – הכול הולך. התחילו עם שטיח בגוון ניטרלי כמו בז’ או אפור והניחו עליו שטיח בדוגמא ובטקסטורה שמוצאת חן בעיניכם; טכניקת השכבות הזו תאפשר לכם להשתעשע וליצור בקלות את הסגנון הייחודי שלכם.

שיהיה לכולנו חורף מעוצב בחמימות.

Facebook
Twitter
PINTEREST