אחת הבעיות השכיחות בבנייה היא התקנה של מערכת סניטרית רועשת שפוגעת באיכות החיים של הדיירים. התקנה של המערכת הסניטרית השקטה של GEBERIT, שמבודדת ואוטמת רעשים לפי הסטנדרטים הגרמניים והשוויצריים, תבטיח שלפחות הפינה הפרטית שלכם בעולם תישאר שלווה.

לפני ארבע שנים התחוללה מהפכה שקטה בעולם הסניטרי הישראלי: מישהו הוריד את המים ואף אחד לא שמע!

מי שיצר את התקדים ועומד מאחורי ההדחה השקטה הראשונה שנרשמה בארץ היא החברה השוויצרית GEBERIT, החברה הגדולה בעולם למוצרי סניטציה, שהחליטה להקים בישראל מרכז קדמי של הדרכה שעוסק בעיקר בהדרכת אנשי מקצוע כיצד לעבוד נכון עם מוצרי החברה, כך שיבודדו מראש את כל המערכת הסניטרית הביתית.

קצת נתונים: 90% מבני האדם חושבים שהרעש המלווה את הדחת האסלה והזרמת השפכים בצנרת הקולטנים הם רעש מטריד. שמיעה היא עניין סובייקטיבי: כאשר אנחנו מדיחים את האסלה, זה נשמע באוזנינו צליל טבעי, ואולם כששכן מקומה מעל עושה זאת – זה נתפס כרעש מטריד. אחריו בסדר יורד נמצאים הרעשים המטרידים הבאים: זרימת מקלחת, אמבטיה, כיור.

חברת GEBERIT מתמחה במתן בפתרונות סניטריים ואקוסטיים להולכת שפכים המטפלים ברעש קול הולם (רעש שנוצר ממגע של צנרת השפכים והניאגרה בקיר המבנה), רעש קול נישא (רעש שעובר כגלי קול באוויר) ורעש של פגיעת מוצקים בדופן הצינור – בכל האלמנטים הסניטריים במבנה.

איך?

כל האלמנטים הסניטריים מבודדים מהקיר באמצעות קירות חוצצים או חבקי צינורות ושרוולים. למשל, אסלה תלויה המנותקת מהרצפה, מכל הדחה סמוי שמותקן  בקיר קדמי ללא ביטון (שמעביר רעש קול הולם) וצינור שקט עבה דופן הבולע את הרעשים בתוכו.

כך משיגה החברה בידוד רעשים מלא של כל המערכת הסניטרית בבית. זה בצד הטכני.

בצד המחקרי, ל- GEBERIT יש מעבדת הבדיקות הגדולה באירופה, והיא מקיימת בה ניסויים חוזרים ונשנים במדידת עוצמת הרעש שמפיקה המערכת הסניטרית השלמה שלה.

GEBERIT התקינה במעבדותיה חדרי שירותים לפי התקן הישראלי, ובכללם הבלוקים שבהם משתמשים בבנייה בארץ, ויכולה לומר מה העוצמת הרעש שתתקבל בשימוש בחומר ובמוצר זה או אחר; יתרה מכך, היא יכולה לשחזר ולהוכיח שהתוצאות שהיא חוזה אכן יתקיימו.

הידע של GEBERIT נסמך על יותר מ-100 שנות ניסיון בייצור ובאספקת  מערכות וצנרות שפכים בכל העולם, ששמות דגש על עניין מהותי אחד: קל יותר לתכנן מערכת אקוסטית שתהיה שקטה מראש מאשר לבלוע את הרעשים העולים אחר כך.

תכנון אקוסטי מוקדם ומדויק מראש של כל האלמנטים הסניטריים בבית מבטיח שלא ייווצר קול מהדהד שעובר דרך הקירות או עובר מחלל לחלל.

GEBERIT מתחייבת להפחתת רעש של עד DB 25, שהוא מתחת לתקן הישראלי 1004/4 למגורים, אשר מאפשר  DB30, ונמדד במרכז הסלון ובמרכז חדר השינה.

למזלכם, לבעיה זו יש פתרון קל: פשוט התקינו את המערכת הסניטרית השקטה של GEBERIT.

למה כדאי לכם לבחור בשירות ובמערכות הסניטריות שלנו:

  • GEBERIT היא החברה הגדולה בעולם למוצרי סניטציה, המעסיקה 12 אלף עובדים ב-50 מדינות ברחבי העולם.
  • המחזור השנתי שלה הוא 2.8 מיליארד פרנק שוויצרי (11.2 מיליארד שקל).
  • לחברה יש 35 מפעלי ייצור ו-30 מרכזי הדרכה וקידום.
  • ברשות GEBERIT המעבדה האקוסטית הגדולה בעולם לבדיקות עצמיות.
  • החברה עובדת לפי התקנים השוויצרים והגרמניים, שהם המחמירים בעולם.
  • מנהל המעבדה, ד”ר לפיזיקה אוליבר וולף, הוא בעל שם עולמי בתחום הסניטציה וחבר בוועדת התקינה הגרמנית.
  • חלק משירות החברה הוא להדריך וללוות בהתקנה ובייעוץ טכני פרויקטים שתוכננו על ידי GEBERIT.
  • GEBERIT מאמינה ב- to know how – הסבר למתקינים כיצד לעבוד עם המוצרים נכון והדרכה שלהם.

התקנה של מערכות סניטריות שקטות היא סטנדרט בנייה שאתם ראויים לו, שמשפיע ישירות על איכות החיים שלכם – אל תתפשרו על פחות מ – GEBERIT!

רוצים יעוץ לבחירת מערכת סניטרית? צרו איתנו קשר !

Facebook
Twitter
PINTEREST