לוצ’ה תאורה כבשה תוך זמן קצר נתח נכבד משוק התאורה האקסקלוסיבי בישראל וכיום הינה אחת מהחברות המובילות בענף.
בעלי החברה מומחים בתחום החשמל בכלל ובתחום התאורה בפרט, יועצי התאורה בחברה מגיעים מעולם התוכן העיצובי וחלק מעולם התוכן הטכני מקצועי והם בעלי ניסיון של שנים בענף התאורה.

בחברת לוצ’ה תאורה מייחסים חשיבות רבה לדרישת המשתמש בטרם הם מציעים פתרונות תאורה. ההצעות הניתנות ללקוח מבוססות על פתרונות טכניים מתקדמים תוך שימת דגש מרובה על נושא העיצוב, יחס אישי וליווי מלא במהלך הפרויקט. על ידי חשיבה מקצועית ופתרונות יצירתיים ניתן מענה לכל פרויקט בהתאם לתקציב ולדרישות הלקוח, תוך שמירה על נראות אלגנטית ומקצועית.

באולם התצוגה ברחוב מדינת היהודים 85 הרצליה פיתוח, מציגה לוצ’ה תאורה על פני שטח כולל של כ-1000 מ”ר קולקציות ייחודיות של גופי תאורה, במגוון עשיר של סגנונות. באולם התצוגה של LUCE לוצ’ה תאורה תוכלו למצוא את כל פתרונות התאורה במקום אחד בשילוב שירות ויחס משפחתי.

לא מתפשרים על איכות: בלוצ’ה תאורה מקפידים על בחירת גופי התאורה, בכל שנה טס צוות מטעם החברה לתערוכות ומפעלים בעולם על מנת לבחור לקהל הישראלי את גופי התאורה העשויים מהחומרים הטובים ביותר, עם תו תקן אירופאי, בעלי עיצוב ייחודי ומוניטין של מותג.

קדמה טכנולוגית וחדשנות: בלוצ’ה תאורה יתאימו לכל לקוח את הפתרון האולטימטיבי עבור הצרכים שלו, למשל, אם הלקוח סיים את שלב התכנון ונמצא בסוף שלבי הבנייה וברצונו לרכוש גופי תאורה תלויים אך יש לו רק נקודת חשמל אחת, בלוצ’ה ניתן למצוא גופי תאורה בעלי נקודת חשמל אחת המתפזרים בחלל.

יחס אישי ללקוחות: בלוצ’ה תאורה דוגלים במשפט “אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות” (ו.דיסני) החברה חרטה על דגלה שהבסיס לכל פעילותה הינו יחס אישי ושירות אדיב.

לצפיה בקטלוג המוצרים המלא של חברת לוצ׳ה תאורה לחצו כאן

Facebook
Twitter
PINTEREST