חדרי רחצה שימשו מאז ומעולם כחדרים המפנקים בבית, שכן שם מתרחצים, ושם משתמשים בג’קוזי ובאמבטיה בזמנים הנוחים והמועדפים עליכם. על כן תכנון יסודי של חדרי רחצה היא פעולה נדרשת משום שרק כך תוכלו להבטיח לעצמכם חדרים יסודיים, יפים ואשר תענוג יהיה לשהות בהם. חדרי רחצה איכותיים יכילו מספר אביזרי אמבטיה עליהם נפרט במאמר מידע זה. כמו כן, הם יכילו פתרונות אחסון מיוחדים עבור חדרי אמבטיה, אשר באמצעותם ניתן להשלים את העיצוב של החדר ולספק לכם חדר אמבטיה תקין, יפה וכזה אשר תענוג יהיה לשהות בו.

בחירת אביזרי אמבטיה

בחירתם של אביזרי אמבטיה כרוכה בלא מעט פרמטרים. ראשית כל, יש להכיר את האביזרים שניתן יהיה לבחור. עבור האמבטיה או הד’וש העומד שלכם ניתן יהיה לבחור סדרה של מדפי נירוסטה או אלומיניום אלחלד, ועבור הארון ניתן יהיה לבחור תוספות מידוף, ואפילו מדפים חיצוניים להטמעה בוואקום על קיר המקלחת. פתרונות אחסון אלו חשוב לבחור בפדנטיות ובתכנון רב, על בסיס עובדתי, ולא על בסיס שרירותי, כלומר רק על פי סוג האביזרים שיש לכם באמבטיה ושבכוונתכם לאחסן שם.

בחירת התקני הרחצה עצמם

בחירת האמבטיה והד’וש מורכבת יותר מזו שהייתה פעם. המקלחונים העומדים, והאמבטיות השוכבות מופיעים ומופיעות במגוון וריאנטים המתבססים על עיצובים מרובים שנעשו על ידי אדריכלי מוצר מובילים. אמבטיה כיום אינה רק עגולה ואינה רק לבנה, וד’וש כיום אינו רק מקלחון מזכוכית. המוצרים השתכללו מאד, וניתן למצוא עבורם שפע של עיצובים. לכן, אל תסתפקו בעיצובים המוכרים לכם, אלא לכו לבקר בחנות אמבטיות ובחרו את המקלחון והאמבטיה המתאימים לכם ביותר. בחדרים מאד קטנים, מומלץ להתקין התקן רחצה אחד, למשל אמבטיה שניתן לעמוד בה כמקלחון. ניתן להוסיף, למשל, לאמבטיה שלכם התקני זכוכית או פלסטיק שישמשו קירות עמידה כאשר אתם בוחרים לעמוד באמבטיה ולא לשכב או לשבת בה.

אביזרים נוספים שמומלץ להתקין בתוך חדרי רחצה

ארונות לחדרי אמבטיה בהתאמה אישית. מגירות אמבטיה. ארונות ננעלים אשר ניתן יהיה לאחסן שם חומרים רעילים או מסוכנים לילדים. את כל אלו ניתן למצוא בחנות מתקדמת למוצרי מקלחת ואמבט, המספקת את כל המוצרים במחירים מיוחדים.

Facebook
Twitter
PINTEREST