עיצוב חדרי הילדים שלכם מחייב תכנון מדוקדק של הנעשה בשטח בו הם עתידים להיות מוצבים. השטח מוזן מהתאורה הטבעית ומהתאורה המלאכותית שהטמעתם בו. כמו כן, הוא סמוך לחדרים אחרים הנמצאים לידו, ולכן כל אלו משפיעים על בחירת חדר הילדים המיועד. על מנת לעצב עבורכם חדר ילדים קומפלט, נדרשים נתונים אלו, וכמובן שאז ניתן יהיה לבחור חדר ילדים מודרני, עתיק, בסגנון אורבני או בסגנון כפרי, על פי מאפייני חדרי הבית הסמוכים.

נתונים אודות התאורה בסביבה

נתונים אלו מושפעים מרכיבים כמו חלונות תריסים ושאר סנני אור. כמו כן, אם יש לכם מנורות בחדר, זה כמובן משפיע. התרשמו מההשפעה הכללית של התאורה על החדר, וקבעו האם מדובר בחדר מואר מאד או חשוך מאד, או שמא זה בכלל חדר בעל מידת תאורה ממוצעת. כך, תוכלו לדעת, למשל, אם להכניס לחדר ריהוט בצבעים בוהקים או בצבעי מט, והאם להטמיע טפטים בוהקים או בגוונים יותר צנועים. יצירת אלמנטים זוהרים מדי או חשוכים מדי בחדר אינה מהווה עיצוב חכם, ולכן יש להיערך בהתאם למראה העכשווי של החדר בכל הנוגע לתאורתו ולהשפעה החיצונית עליו מבחינה זו.

נתונים אודות חדרי הסביבה

החדרים בסביבה, וכן התקנים שונים בחדר הילדים עצמו, כמו דלת החדר וחלונותיו, קובעים במידת מה את זהותו של החדר. למשל אם כל החדרים שמסביב מכילים דלת חומה, משקוף מלבני, ופיתוחי עץ על כל דלת, סוג העיצוב שיידרש לחדר הילדים ייראה שונה מאשר עיצוב של דלתות הזזה לבנות במרקם מודרני חלק. גם הריצוף במעברים בין החדרים, אשר גובל עם חדר הילדים המיועד קובע במידת מה את העיצוב הנדרש. היצמדות לכללי העיצוב הקיימים בבית תחסוך לכם דיסוננס בין מראה חדר הילדים למראה של החדרים הוותיקים יותר בבית, לרבות המסדרונות והמעברים הסמוכים.

עיצוב חדר הילדים

אנו נעצב עבורך חדר ילדים קומפלט על פי כל הכללים, בהתאם לנתונים אלו. אנו נוכל לבדוק עבורך נתונים אלו ולגבש מספר הצעות להטמעת חדר ילדים מעוצב, בהתאמה אישית לבתיכם. עם חברה מלווה, חדר ילדים קומפלט אינו מהווה משימה קשה, והשגת החדר קלה ממה שחושבים, ובוודאי רחוקה פחות ממה שהיה נדמה מלכתחילה.

 

Facebook
Twitter
PINTEREST