הילד הגיע לגן חובה או לכיתה א’ ואירוח חברים לבילוי הכולל שינה, הופך להיות אחד הבילויים האטרקטיביים והפופולאריים ביותר.
כך תכינו את חדר הילדים מבעוד מועד

אחת מחוויות הילדות המרגשות היא מסיבת פיג’מות. אם הילד שלכם עולה לכיתה א’ כדאי שתתחילו להתכונן. לפני שאתם מכינים שלל הפעלות, בוחרים סרט ופופקורן כדאי לחשוב כיצד נערכים להלנת אורחים בחדר הילדים.

האופציה המחנאית היא גם החווייתית ביותר. בניית מאהל קטן בחדר, יצירת ערכות הכוללות פנסים ושקי שינה יעניקו מענה מושלם שלילדיכם קשה יהיה להפרד ממנו. במקרה הזה נדרשים בעיקר שקי שינה, מזרונים מגולגלים (להניח כמצע מתחת לשק השינה), כריות שיוסיפו רכות ופינוק, ואיך לא, אוהל בד ביתי שבתוכו תתקיים המסיבה.

מזרון אויר מתנפח הוא גם אופציה חסכונית אם בחרתם להיות פרקטיים ובמידה וחלל החדר אינו מאפשר פתרון בעל נוכחות קבועה בחלל. המזרון היא אופציה לא רעה בכלל בהנחה שיש לכם דרך יעילה לנפח אותו (חשוב לבחור מזרון עם משאבת אוויר טובה). למזרונים המתנפחים יש נטייה להתבלות בטווח הארוך ולכן, אם בחרתם באופציה הזאת חשוב להשקיע עוד קצת ולרכוש מזרון איכותי.

מיטת קומתיים מאפשרת לנצל את החלל שמתחתיה לסלון קטן המתאים גם הוא לאירוח. באופן הזה הילד יחוש שחדרו אינו רק לצרכי שינה ויוכל לבלות בו בכיף שעות ארוכות ומהנות, לבד ובחברה. פינת הסלון הקטנה יכולה להכיל מזרון עם כיסוי נייטרלי וכריות צבעוניות, המתפקד ביום יום כפינת ‘זולה’ כייפית ובשעת אירוח הופך למיטה. אם בא לכם להשקיע עוד קצת, תוכלו לבחור ספה נפתחת, המהווה פתרון מעט יותר מוקפד. גם אם מיטת קומותיים היא לא הפתרון שלכם, קיימת אפשרות נוספת נפוצה והיא המיטה הנפתחת או הנשלפת. במקרה הזה האופציה פרקטית מאוד ומבורכת לכל מי שתר אחר מקום אחסון נוסף. מיטות אלו מגיעות בדרך כלל מאובזרות בארגזי מצעים.

אם חדר הילדים גדול דיו אפשר להקדים ולקנות מיטת נוער או מיטה וחצי בה שני ילדים ואפילו שלושה יכולים לישון ללא כל בעיה.

כך או כך מזרן או ספה, מיטת יחיד, קומות או נוער, חדרי הילדים היום מעוצבים ומתוכננים בקפידה תוך שימת דגש על התאמת צבעים והרמוניה. בחירת קונספט לחדר, רצוי כמובן בשיתוף הילד, ושמירה על קו מנחה בעת העיצוב יעזרו ליצור חלל נעים והרמוני.

צבעו את הקירות בצבעים רכים, דאגו לארונות מרווחים שיכילו את החפצים והצעצועים הרבים, והתאימו אביזרים ואלמנטים כמו מדפים וספריות להצגת אוספים ויצירות שיתנו ביטוי ליצירתיות של ילדכם. התאמת טקסטיל משלים היא שתיתן לחדר את החום והאווירה. שלבו כריות נוי על המיטה, כיסויים ווילונות, יחד עם אלמנטים נוספים שיעניקו מגע אישי דוגמת טפטים ומדבקות קיר ואתם מוכנים למסיבת פיג’מות מהחלומות.

לצפייה במוצרי חדרי ילדים לחץ כאן>>

Facebook
Twitter
PINTEREST