לא יאומן איך קצת צבע יכול לעשות פלאים לחדר, פינה ואפילו רהיט. אם גם אתם חולמים לשדרג את הבית בפינה קסומה, או סתם לשדרג איזה חדר.
אספנו עבורכם 5 טיפים מנצחים לשדרוג קל, זול ומהיר:

 

חזית הבית

חזית הבית נותנת את הרושם הראשוני אצל כל מי שמגיע אלינו. עם קצת צבע (תנסו את הנועזים שביניהם: צהוב, ורוד ואפילו ירוק או טורקיז) תוכלו לחדש בצורה נפלאה כל דלת.
אפשר להוסיף לשדרוג ולהחליף גם את הידיות הדלת, להוסיף שטיחון יפה לכניסה ואולי אדנית של פרחים – וקיבלתם מראה שונה ומשודרג לכניסה מזמינה ומיוחדת.

מי אמר שליכט?

שליכט אקרילי צבעוני הוא מצוין לכל מי שרוצה להוסיף עניין וצבע לקירות הפנימיים של הבית. השליכט  מגיע במגוון רחב של צבעים ומרקמים ויכול לשמש ככלי עיצובי באזורים הציבוריים של הבית כמו: חדר הסלון, פינת האוכל, המטבח או חדרי הרחצה.

לתחום את האמנות בצבע

כל תמונה שתלויה אצלכם על קירות הבית תיראה טוב יותר אם תתחמו אותה בצבע והאמת? גם מסודרת יותר. צבעו חלק או קיר שלם בגוון כהה מאוד (אפילו שחור, תתפלאו כמה מדהים זה יוצא) ותלו עליו מספר תמונות בגוון לבן, הניגודיות בין הקיר לתמונות תיצור מראה מסודר ומושקע ואין אחד שיפספס את הפינה הקסומה שיצרתם.

להשתולל עם הצבע

צבע יכול להוסיף עניין וחיים לקירות, לכן לא חייבים לצבוע את כל קירות הבית בצבע יחיד, במיוחד לאלו שמעוניינים להוסיף ייחודיות לקירות. דרך מומלצת לחלק את מינוני הצבע בחדר היא באמצעות הגדרה של קיר דגש. את קיר הדגש (לדוגמה:  קיר מסך הטלוויזיה או קיר גב המיטה בחדר השינה) נצבע בצבע שונה, וכך נייצר תחושת עומק ועניין לעיצוב החדר מבלי להשתלט על העיצוב כולו. לאלו מכם שרוצים להשקיע באמת מומלץ לרכוש שבלונות מוכנות לפי הצורה שבחרתם ולהוסיף בעזרתן צבעוניות ושוני לקירות החדר.

צובעים רהיטים

לא תאמינו מה קצת צבע יכול לעשות לכל רהיט גם הישן והמשעמם ביותר שיש לכם ואתם אפילו לא חייבים לצבוע את הרהיט כולו. לפעמים מספיקה צביעה של רגלי הכיסאות בלבד כדי להעניק לפינת האוכל מראה שונה לחלוטין.

 

לא יודעים איזה צבע יתאים לבית שלכם? מוזמנים להגיע לייעוץ צבע חינם בבית טמבור ולהתרשם מתצוגה רחבה של קירות וחדרים, שיעזרו לכם להבין מה בדיוק אתם צריכים בכדי לשדרג את הבית שלכם.
 

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Twitter
PINTEREST