הפרזול – שלד העיצוב
לעיצוב הבית יש אינספור אפשרויות והוא כלי לביטוי וטעם אישי, אך קיימים בו גם אילוצים כמו נפח החלל,  בחירת החומרים והדרישות העיצוביות ולכן העצה הטובה ביותר עוד לפני שמעצבים את גוף הבית, הוא חשיבה על עיצוב השלד – הפירזול – הכולל את הצירים, המסילות המגירות והידיות המאפשרות למכלול לזוז בצורה הרמונית, ובלעדיו הרהיטים שאנו מכירים אינם יותר מקופסאות עץ.

לפני שמעצבים קודם מפרזלים
קיימים סוגים רבים ומגוונים של פתרונות פרזול, ורצוי להכירם ולהתאימם לצרכים האישיים שלכם, וכמובן – לסוג הרהיט ולמיקומו. כשתכירו את היתרונות ואת המגבלות של אמצעי הפרזול השונים, תוכלו לתכנן את מבנה החללים בבית ולבחור את העיצוב. חזיתות הרי ניתן להחליף תמיד, אבל הפרזול הולך אתכם לאורך כל הדרך. לכן, יש לתת חשיבות רבה לפרזול איכותי, אותו ניתן לחוש ולשמוע בכל פתיחת דלת ומגירה והוא משפיע על קלות ונוחות הפעולה, אורך חיי הרהיט ובסופו של דבר על איכות חייכם.

כיצד הפרזול משפיע על העיצוב?
ניקח לדוגמא את צירי הקליפ-טופ מבית Blum שהם המילה האחרונה בתחום.
הם מחולקים לפי זוויות פתיחה שמתאימות למבנה הארון הרצוי הם חוסכים מקום ותורמים למראה נקי.

בנוסף קיימים מספר סוגי מגירות אשר בראשן מגירת לגראבוקס פורצת הדרך בזכות הקוים הישרים והעיצוב הנקי והמינימליסטי, הגוונים והגימורים הייחודיים והדפנות הדקות העשויות מזכוכית או מתכת.
וכדי שהמראה יהיה מושלם גם מבפנים יצרנו את Ambia line – מערכת חלוקה פנימית לאירגון פנים המגירות המסייעת בגישה נוחה לתכולתה ויוצרת סדר ואירגון מבלי להתפשר על העיצוב.
לשם הגימור האלגנטי המגירות נעות על מסילות “מובנטו” המאופיינות בפתיחה חלקה ומאפשרות חופש עיצובי בבחירת דפנות וחזיתות הארון. יתרון נוסף הוא המשקל הרב שמסוגלת המסילה לשאת מה שמאפשר תכנון מגירות רחבות שיקנו עיצוב נקי ומנימליסטי של חזיתות הארון יחד עם חיסכון במקום וניצול שטחי האחסון.

גם הקלאפות השונות מסייעות ליצירת נוחות מירבית באמצעות מנגנון להרמת שתי חזיתות במקביל המאפשר גמישות בבחירת כמות מדפים מיקומם ושילוב בין סוגי חזיתות.

חשוב להדגיש כי קיימים מגוון פתרונות לכל צורך ולכל תקציב והצוות המיומן של בלורן ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים את הפתרון האידאלי עבורכם.

את כל פתרונות הפרזול תוכלו למצוא באתר או במרכזי המידע של חברת בלורן המתמחה בפתרונות פרזול והינה הייבואנית הרשמית של חברת  BLUM העולמית
חברת בלורן חרטה על דגלה להעניק את כל הפתרונות בתחום התכנון והעיצוב – במקום אחד ומפעילה בנוסף מערך שירותי הדרכות לתכנון פנים המטבח ללא תשלום המועבר ע”י נציג מומחה מטעם Blum.
במפגש זה תוכלו לקבל טיפים ועצות חשובים לתכנון נכון של המטבח ובחירת חומרי הגלם החדשניים למראה עיצובי שלם ואישי.

 המעוניינים במידע נוסף מוזמנים להירשם להדרכה מקיפה ועשירה באחד מששת סניפי חברת “בלורן” לנוחיותכם – לחצו כאן

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Twitter
PINTEREST