כסאות בר למטבחו של הלקוח הם אביזרים הנדרשים במיוחד בבתים קטנים, שכן אז האי שמבדיל בין המטבח לבין חדרי השירות, אשר נקרא לעתים גם “מזנון המטבח” משמש כשולחן אוכל, ולזה צריכים כסאות בהתאם, כלומר כסאות גבוהים: מזנון מטבח שכזה בדרך כלל ימוקם מאד גבוה ורק כסאות בר יאפשרו לכם להגיע לקצה שלו כמו שצריך.

בחירת כסאות בר – מתי תדעו שתצטרכו?

לעיל, הבאנו את הדוגמה הקלאסית של בית קטן בו אוכלים מסביב לשיש של המטבח, וזה מצריך כסאות בר, אולם לא חסרות דוגמאות אחרות. כאשר החלונות והתריסים ממוקמים מאד גבוה, והשולחנות ברובם כאלו, לא יהיה מנוס מהכנסת כסאות בר כחלק מאסופת אביזרים למטבח שלכם. חלונות תריסים והתקני פתיחה נוספים המותקנים גבוה הם אולי הסממן המובהק ביותר לכך שתצטרכו כסאות בר. דירות מרתף, בהן האפקט של החלון הגבוה הכי מורגש, ודאי יצריכו מספר כסאות שכאלו לפיצוי כל גובה החלונות הרב.

כיצד בוחרים כסאות בר?

בחירת כסאות בר נעשית על פי מתווה הדירה. כסאות בר חשוב לבחור על פי המתווה העיצובי, וזה מתבטא בצבע, בצורה ובממדים השונים של החדר. ניתן להגיע לכל כסאות בר בכל סגנונות העיצוב, ואם אינכם בטוחים מהם אותם אביזרי מטבח שיוצרים את העיצוב הקבוע ואינכם מזהים אותם, הזמינו מעצבי פנים אשר יסייעו לכם להתחקות אחר הכסאות המתאימים לכם ביותר.

איפה מציבים כסאות בר?

הדוגמה הכי בולטת היא כמובן המטבח, אך ניתן להציבם גם בפינות אוכל, בגינות נוי, ובכל מקום בו נדרשת ישיבה גבוהה. הישיבה הגבוהה היא חלק מהסדר יום של הבית, ולא בכל בית יש כזה סדר יום. בבתים בהם זה מורגש, חשוב לבחור כסאות בר, ולעשות זאת עם יועצים עיצוביים מקצועיים על מנת שהבחירה שלכם תהיה הכי אופטימלית שרק אפשר.

מהו מחירם של כסאות בר?

המחיר של כסאות בר נגזר ממספר פרמטרים: מחיר חומרי הייצור, גודל כסאות הבר וכמותם. רכישת כסאות בר בסיטונות עשויה להקטין את המחיר לכסא הבודד.

כסאות בר הם מוצרי צריכה אדריכליים לכל דבר ועניין, ולכן חשוב לבחור אותם באמצעות אדריכל מנוסה שיכווין אתכם נכון, ויציג לכם את הדגמים האקסקלוסיביים ביותר עבורכם!

Facebook
Twitter
PINTEREST

השאירו תגובה: