בוודאי שמעתם גרסה כזו או אחרת של המשפט: “מי שקונה בזול משלם ביוקר”. לצערנו, בשנים האחרונות המילה “זול” נקשרה גם עם “ייבוא רהיטים מחו”ל”, בעיקר בגלל המערב הפרוע של עולם היבוא שגרם לצרות רבות ולעגמת נפש אצל הצרכנים שרק רצו להוזיל את עלויות רכישת הרהיטים.

הבעיות הנפוצות ביותר ביבוא רהיטים מחו”ל הם: רהיטים שאינם תואמים להזמנה מבחינת המידות, רהיטים שעשויים מחומרים שאינם איכותיים, רהיטים פגומים, רהיטים שלא מתאימים לאקלים הישראלי ולא פחות חשוב מכך – אין אפשרות לשנות את צבע הרהיטים, סוגי הריפוד או את מידותיהם.

בנוסף, פעמים רבות הרוכשים הצטרכו לשלם מיסים גבוהים על שחרור המכולה מהנמל, וכך במקום לחסוך כסף ההוצאות רק הלכו וטפחו שלא לדבר על התמודדות עם בירוקרטיה סבוכה.

חברת אקסקלוסיפיט שמתמחה בייבוא אישי של מוצרי יוקרה מ: מצרפת ארה”ב ואיך אפשר שלא – מאיטליה, נותנת מענה לכל אחד ואחד מהבעיות האלו. השירות המלא שהחברה מספקת מאפשר ללקוחותיה – לישון בשקט בזמן שהמכולה מחו”ל עושה את דרכה לארץ ובסופו של יום – להיות מרוצים עד המאוורר שבתקרה מהרהיטים שהגיעו לביתם.  

הטוב ביותר שאפשר

בעמוד המוצר של חברת אקסקלוסיפיט תוכלו למצוא מגוון מרשים של: שידות, ספות, מערכות ישיבה, חדרי שינה, דלתות, ספריות, כורסאות ואפילו פרופילים. כאשר כל אחד ואחד המוצרים שמוצגים באתר נבחרו בקפידה גם מבחינת התאמתם לאופי, לטרנדים ולאקלים הישראלי וגם מבחינת השימוש בחומרי הגלם הטובים בעולם ועמידה בתקנים בין-לאומיים.

בהתאמה אישית

חברת אקסקלוסיפיט נמצאת בקשרי מסחר רק עם היצרנים שמאפשרים לה לשנות את החומרים, הצבעים והמידות של המוצרים, כדי שהלקוח יקבל בדיוק את מה שהוא חלם עליו. כך למשל, אם ראיתם בעמוד המוצר של חברת אקסקלוסיפיט מיטה זוגית מעץ אלון מעוצבת בסגנון צרפתי קלאסי, אבל העץ צבוע בלבן ואתם מעדיפים את הצבע המקורי – אין בעיה, בשיחת טלפון אחת עם נציגי חברת אקסקלוסיפיט תוכלו לשנות את צבע המיטה ואפילו את הריפוד שלה.

שקט נפשי

חברת אקסקלוסיפיט, בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בייבוא מוצרים שונים מחו”ל עבור הספקים הגדולים בארץ, מורידה מעל גבכם את ההתעסקות המיותרת עם תהליך היבוא המורכב, כולל שחרור המכולה מהמכס. כמו כן, אקסקלוסיפיט מעניקה אחריות מלאה על נזק שעלול להיווצר במהלך היבוא עצמו. לפני העברת המוצרים לרוכשים, נציגי החברה מוודאים שהמוצר הגיע בדיוק לפי: הכמויות, המידות והדרישות העיצוביות של הרוכש.

עצם העובדה שאקסקלוסיפיט אינה מחזיקה מחסנים לאחסון סחורה, אינה שוכרת חנות להצגת הרהיטים ואינה מעסיקה אנשי מכירות (עלויות שבד”כ מתגלגלות עליכם הצרכנים) מוזילה את מחירי המוצרים בעשרות מונים.

בזכות חברת אקסקלוסיפיט אפשר סוף כל סוף להגיד שיש שריף מערב הפרוע של תחום ייבוא הרהיטים. והשמירה על ה”חוק” חוסכת אי-ודאות, מפחי נפש ומאפשרת לנו האזרחים הפשוטים לייבא ריהוט ייחודי ויוקרתי במחירים שפויים.

לצפייה במוצרי החברה לחץ כאן>>

Facebook
Twitter
PINTEREST