רובנו מבלים זמן לא מבוטל משהותנו בבית – במטבח. לעיתים הוא הופך ממקום פרקטי להכנת מזון למקום מפגש משפחתי.
בכדי לתכנן ולארגן את המטבח ולהתאים אותו למשתמש בצורה המדויקת ביותר, יש לאפיין את המשתמשים בו על פי הרגליהם השונים, אבל מה שעשוי להוות מכנה משותף בין כולם הוא הידיעה וההבנה שכדי שהמטבח יתפקד בצורה הטובה ביותר רצוי שיהיה מתוכנן ומאורגן בצורה הגיונית, חסכונית, יעילה ונוחה לתפעול. מטבח מסודר ומאורגן מקל על העבודה בו ואף מקצר ומייעל את הזמן.

שיטת הדינמיק-ספייס או מה שהופך את המטבח למוצלח באמת
!

מומחי חברת Blum צפו בתהליכי העבודה במטבחים רבים ופיתחו את תפיסת העולם למטבח המושלם, אותה כינו “דינמיק-ספייס”, תפיסת עולם שמשלבת שלושה עקרונות התלויים זה בזה:
שטף עבודה, תנועה איכותית ומרחב אופטימלי


שטף עבודה נוח

אם תקדישו מחשבה לאופן שבו אתם עובדים ומתנהלים במטבח עוד בזמן תיכנון מטבחכם החדש, תוכלו לעצב לעצמכם מטבח יעיל מאורגן ומסודר שיחסוך לכם זמן עבודה רב ואנרגיה מיותרת. שימו לב כי במטבח יעיל יש חמישה איזורים עיקריים:
אזור אחסון המזון,  אזור אחסון הכלים, אזור הניקיון, אזור ההכנה, אזור הבישול והאפייה.
אם תתכננו את המטבח שלכם תוך לקיחת חמשת האיזורים הללו בחשבון הרי שתיצרו לעצמכם איזור עם שטף עבודה נוח ומהיר שיקל על היומיום שלכם.

תנועה איכותית
אנו מחפשים פרקטיות במטבח, על כן נבחר ריהוט קל ונוח לתפעול, כזה שחוסך לנו את הצורך להתכופף לכרוע או לטפס. הקדישו מחשבה למיקום הפריטים שאתם משתמשים בהם באופן שוטף ובחרו להם את המקום הנגיש ביותר עבורכם.

מרחב אופטימלי
כנראה שאין דבר כזה “מספיק מקום איחסון” אבל אם תבצעו חלוקה חכמה בפנים המגירות או שתשתמשו ברעיונות יצירתיים ליצירת מקומות איחסון חדשים במטבח הקיים תוכלו לנצל את העומד לרשותכם באופן אופטימלי.
מומלץ להחשף למערכות האורגא-ליין (ORGA- LINE) ואמביה-ליין (AMBIA-LINE)  המאפשרות לעצב את שטחי האיחסון בתוך המגירות ע”י מחיצות וחלוקות פנימיות, בהתאם לצרכיכם האישיים ומה שבחרתם לאחסן באותן המגירות.

סוד הקסם – תיכנון נכון של פנים המטבח
כמו במסעדה בה כל המנות יוצאות בזמן למרות ריבוי הפעולות והזמן המועט לבצען, כך גם במטבח הפרטי שלכם – אירגון החלל ופתרונות חכמים יעזרו לכם לתפקד בצורה מסודרת וקלה.
איך תלמדו לעשות זאת עוד בשלב תיכנון המטבח?
אנו מזמינים אתכם להדרכה בת כשעה וחצי, ללא תשלום בה תלמדו איך לחולל את הקסם גם אצלכם כי תוצאה של ארגון נכון הוא חסכון בזמן, מקום וכסף.

המשתתפים בהדרכה יצאו עם מידע בנושאים:

  • ‘דינמיק ספייס’- אותה חלוקת המטבח ל-5 אזורים מבית Blum
  • תכנון המטבח לצרכים האישיים שלכם תוך מתן דגש על חלוקה הגיונית של אזורי העבודה השונים במטבח
  • כיצד לבחור את המגירה הנכונה והאופציות לפתיחתה ללא שימוש בידיים
  • תכנון פנים הארונות לניצול מקסימלי של שטחי האחסון וארגון הגיוני ויעיל של מוצרי המטבח לשליפה מהירה בעת הצורך
  • קולקציית PortaLine דלתות לרהיטים ומטבחים ממגוון חומרים חדשניים.
  • כיצד לבחור יצרן מוסמך עם תעודת אחריות למוצרי הפרזול והדלתות.

בסיום ההדרכה המשתתפים מקבלים: שובר ייעוץ חינם אצל יועץ טכני באחד ממרכזי המידע והתצוגה של בלורן וקטלוגים עם מידע חשוב ורלוונטי.

לתיאום הדרכה ללא תשלום ע”י מומחה מטעם בלום בנושא תכנון פנים המטבח לחצו כאן>>

השאירו הודעה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

Facebook
Twitter
PINTEREST