מעבר לחשמל חכם חוסך לכם המון לא רק בחשבון החשמל אלא גם בהתנהלות היומיומית שלכם. חשמל הוא תחום שלרבים מהנושאים לא סופק עדיין לציבור מענה ראוי. מה עושים כאשר נתקענו בפקק בדרך איילון וגילינו שהמזגן דולק, או הכיריים עדיים עם גז בחוץ? מה עושים כאשר שכחנו לסגור את הדוד? מערכות חשמל חכם מאפשרות לכם לסגור את הרכיבים הללו מהטלפון הנייד שלכם. רוצים לדעת איך זה קורה?

נסענו באוטו לעבודה וגילינו ששכחנו כיריים, מזגן ודוד דולקים: מה הפתרון?

בחשמל רגיל הייתם צריכים לעשות פניית פרסה, לבוא הביתה, לכבות את המכשירים ולאחר לעבודה. עם מערכות חשמל חכם? פשוט מחברים כל רכיב חשמלי ללוח החכם וממפים אותו באפליקציה בפלאפון. סגרתם רכיב מאותה אפליקציה? הפקק האמתי בלוח החשמל שלכם יקפוץ וייכבה, וזה יגרום לכיבוי המכשיר. מה עושים כאשר הכיריים הם עם גז ולא עובדים על חשמל? במקרה כזה פשוט התקינו זוג ספרינקלרים חשמליים שיישארו תמיד עם פקק כבוי. במידה והגז נשכך, פשוט הקפיצו את הפקק למספר שניות על מנת שתתחולל הצפה קטנה שתכבה את הגז, ולאחר מכן הורידו את הפקק באמצעות האפליקציה. כמובן שניתן לכבות כל מכשיר חשמלי ששכחנו: קמינים, תנורים, רדיאטורים, מכשירי רדיו וטלוויזיה, ועוד.

כיצד עוברים מחשמל רגיל לחשמל חכם?

יש להזמין מתקיני בית חכם מוסמכים אשר יאפיינו את הבית וידאגו להתקין מה שצריך. הפרויקט הגדול שלהם יהיה לפרק את לוח החשמל ולבנות במקומו לוח בית חכם שיוטמע בדיוק באותו מקום ממנו נעקר לוח החשמל המקורי שלכם. המכשירים בבית יחוברו ללוח החדש, ואתם תקבלו דיווח מדויק מהחברה המתקינה איזה מכשיר היא שרשרה לאיזה מתג. כך תהיה לכם שליטה מלאה על כל דבר: קמינים, תנורים, מכשירי גז וחשמל, דודי חשמל ועוד. מערכות חשמל חכם עושות את החיים הרבה יותר קלים גם כאשר אתם בשגרה בתוך הבית, משום שניתן לכייל אותן להפעיל ולהגיף חלונות תריסים חשמליים בשעות מסוימות, ואפילו להפעיל דודי חשמל בשעות שנוחות לכם, בדומה למתכונת שעוני שבת בדודים בחשמל רגיל. עם מערכות חשמל חכם ניתן גם לשלוט על מערכת רמקולים משולבת ולשמוע מוזיקה בזמנים קבועים בהתאם ללו”ז שלכם.

Facebook
Twitter
PINTEREST