כאשר יש לכם מערכות חשמל חכם בבית, ויש לכם בריכת שחיה, אך טבעי שהיא צריכה שדרוג, ואין כמו מערכת רמקולים משולבת המיועדת לבריכות שחיה. מערכת זו מכילה מספר פיצ’רים שאסור לכם לפספס, משום שהם אלו שיאדירו את עיצוב הבריכה שלכם ויהפכו אותו למה שהוא: אקסקלוסיבי, יפה, מעוצב ובעיקר מענג ומהנה. אין כמו לשמוע את המוזיקה האהובה עליכם בבריכת השחייה שלכם.

רמקולים אלחוטיים לבריכה

עם רמקולים אלחוטיים לבריכה אתם יכולים למצוא לרמקולים שימוש נייד, מה שיאפשר את הצבתם במקומות חדשים על פי השקפת עולמכם. רמקולים אלחוטיים הם בשימוש לא מעט לקוחות, והם יכולים להיות מוצבים בקרבת מים ללא חשש, עם אמצעי הגנה מרטיבות. הרמקולים מחוברים למערכת הגברה חשמלית באמצעים אלחוטיים, ועל המערכת ניתן לשלוט באמצעות הבית החכם, ולדאוג לכיבויה והדלקתה בזמנים קבועים.

מגבר לבריכה

מגבר הבריכה שלכם הוא המנגנון ששולט על הרמקולים. באמצעות מערכת רמקולים משולבת זו ניתן להגביר ולהנמיך, לשלוט בבס ובטראבל, ובקיצור, ליצור קונסולת שליטה למוזיקה שלכם, לתפעול קל ויעיל מאד. מערכות חשמל חכם מאפשרות לכם שימוש קבוע במערכת, הדלקה אוטומטית שלה וכיבוי אוטומטי שלה בשעות מסוימות, וכד’. השינוי במנגנון הבקר של המערכת קל, וניתן להזין למחשב שעות חדשות בקלות, ללא עזרת טכנאים.

לקוחות רבים שיש בביתם בריכת שחיה טוענים שהם מרוצים מהפיתוחים

הלקוחות, אשר נהנים ממוצרים כמו רמקולים אלחוטיים לבריכה או מערכת רמקולים משולבת מגבר חיצוני טוענים שהם לא היו מסתדרים בבריכה ללא המערכת היוקרתית. לחלק מהלקוחות יש גם מערכת חשמל חכם, וזה מאפשר להם שליטה קלה על המערכת, ובזמנים קצובים. הם לא צריכים להדליק שום דבר, והתהליכים להשמעת מוזיקה מן המערכת הם תהליכים אוטומטיים המתבצעים בלוחות זמנים קבועים. לקוחות רבים שברשותם אותה מערכת רמקולים משולבת משתמשים בה באופן תדיר, ועם המון הנאה.

כיצד פועלים הרמקולים?

הרמקולים פועלים באמצעות אמצעי חישה אלחוטיים, חלקם ווייפי אינטרנטי, חלקם אמצעי אינפרה אדום, וחלקם שן כחולה (בלותות’). האמצעי לא חשוב כמו מנגנון הפעלתו של המגבר, שיכול להיות מחובר אל מערכות חשמל חכם, דרכן ניתן לכבות ולהדליק את המגבר שלכם מתי שתרצו.

Facebook
Twitter
PINTEREST