אם המקרר או המקפיא שלכם זקוקים לשדרוג, ייתכן כי קניית חדש זה לא בהכרח מה שתצטרכו לעשות. המון אנשים חושבים שאי הפעלה תקינה של המקרר היא תקלה בקומפרסור ויש להחליף למקרר חדש. לעומת הקומפרסור, משאבת החום של המקרר היא רכיב אשר משמעותית זול יותר, וייתכן ששם מצויה הבעיה. טכנאי מטעמנו יוכל לבחון זאת ולהציע לכם לקנות משאבות חום למקררים ומקפיאים אשר יחזירו את המקרר שלכם לפעולה תקינה גם אם המנוע שלו מאד ישן.

אנשים שקנו משאבות חום השתמשו גם במוצרים הבאים

אביזרים חשמליים למטבחאביזרי מטבח בהם נהוג להשתמש בהם לא רק לצורכי בישול ואפייה, אלא גם להתנהלות כללית. למשל קמינים למטבח הם מוצרים מאד פופולריים בקרב צרכני מטבחים לאחרונה.

קולטי אדיםקולטי אדים הם מכשירים אשר מסננים אדים. מכשירים רבים הפולטים חום, החל מהגז במטבח ועד כל מיני מכשירי חימום כמו תנורים כאלו ואחרים גורמים לאדים. עם קולטי אדים סביבת המטבח נחשבת לבטוחה מבחינת שדה הראיה. קולטי אדים מומלץ לבחור אך ורק על בסיס סיוע מקצועי, ולא על דעת עצמכם תוך גילוי שבחרתם דגם שלא מתאים למטבח שלכם.

התקנת משאבות חום במקררים ומקפיאים

התקנת משאבות חום נעשית על ידי טכנאי מוסמך. התקנת המשאבה גורמת לכך שהמקרר והמקפיא יעבדו טוב יותר וינהלו את יחסי החום/קור שלהם כשורה תוך חיסכון אנרגיה משמעותי בתפעול הכללי של צמד מוצרים זה. התקנת משאבות חום חדשות היא, פעמים רבות, מה שנדרש על מנת שהתקן ההקפאה או הקירור שלכם יעבדו טוב. אנשים מחפשים להגיע למסקנות מהירות, וקונים מיד מנוע חדש, או מחליפים את המקרר כולו (שזה כמעט אותו דבר, כי מעל 75% ממחיר המקרר הוא מחיר המנוע). בפועל, משאבות חום מתאימות הן שיביאו לפתרון הבעיה ברבים מאד מהמקרים בהם היה נדרש תיקון מקררים.

לפני שאתם מסיקים מסקנה – בדקו את משאבות החום במקרר

ניתן להזמין בדיקה של מומחה, ועל פיה ניתן יהיה להסיק האם התקלה במשאבת החום, ואז ניתן להטמיע משאבות חום חדשות, או במנוע, ואז רכישת חדש פחות כדאית ועדיף לקנות מקרר שלם כשהוא חדש ובמצב תקין.

Facebook
Twitter
PINTEREST