ארטייל גג בעמ - ARTILE ROOF L.T.D | הום פלן

ארטייל גג בעמ - ARTILE ROOF L.T.D

מפעל רעפי קוניאל הוא המוביל בתחומו בישראל. המפעל מייצר כ12 מיליון רעפים בשנה. המפעל שייך למשפחת קוניאל מאיטליה בעלת ניסיון של יותר ממאה ועשרים שנה.

המפעל מיצר רעפים המתוכננים במיוחד לאיזורנו. מגוון המוצרים כולל את רעפי המרסלייז השטוחים, רעפי הפורטוגז הגליים ומבחר של אביזרים משלימים. הרעפים באים גם במבחר צבעים כאשר הצבע נשרף בכ900 מעלות צלזיוס בתהליך היצור של הרעף.

חומר הגלם חרסית (חימר) עובר במפעלנו תהליך עיבוד מורכב בו אנו מקפידים לברור ולטחון לאבקה בהתאם לשיטות העבודה המסורתיות עם חימר תוך שימוש בטכנולוגיה בעלת רמת מיכון גבוהה.

מטרתינו המרכזית היא הקפדה על יצור מוצר איכותי תוך שמירה על בטיחות וגהות בעבודה ועל איכות הסביבה.

רעפי קוניאל מייצרת בירוחם רעפי חרס חזקים, ידידותיים לסביבה ועמידים לדורי דורות, על פי אמנות הייצור המסורתית האיטלקית ותוך התאמת המוצר לאקלים ולטעם הישראלי. המפעל שייך לקבוצת מפעלים איטלקיים המתמחים בייצור מוצרי חרס מזה 120 שנה, מושתת על איכות ברמה בינלאומית ומנוהל תוך אחריות חברתית וסביבתית. תהליך הייצור הינו מתקדם ביותר ומתבצע ללא שפכים וללא פסולת, תוך הקפדה על מחזור חומרי הגלם. החומר נשאר טבעי, ללא תוספות רעילות או מזיקות לאדם או לסביבה. רעף החרס מבית קוניאל הינו בעל תוחלת חיים ארוכה במיוחד, חזק ויציב. בנוסף, התכונות התרמיות החשובות של רעף החרס והשתבחות יופיו עם השנים הופכות אותו להגנה מושלמת לגג תוך השלמת הסגנון העיצובי של הבית. קוניאל מייצרת רעפי חרס מסוג מרסילייז, בעלי פרופיל שטוח יחסית ומאד וורסטיליים, ורעפי פורטוגז המעוגלים לסגנון כפרי. מלבד הצבע האדמדם המוכר, אנו מציעים קשת רחבה של רעפי חרס צבעוניים : גווני ענתיק בהשראת ערי האמנות של איטליה וצבעים אחידים לסגנון מודרני. שיטת הצביעה הייחודית הנהוגה במפעל קוניאל מבטיחה את עמידות הצבע של הרעף ויציבות הגוון. חברת קוניאל מבקשת להקפיד לא רק על איכות הרעף היוצא ממפעלה, אלא גם על איכות יישומו ותפקודו כמכלול על גג מבנה. אנו ממליצים על בנייה יעילה ומאווררת של גג הרעפים. מערכת גג נושמת ויעילה זו מובילה לחסכון באנרגיה ורלוונטית ביותר לקיץ הישראלי.