ליונט LyVent | הום פלן

זרוע החשמל של קבוצת ריינוס הפועלת מאז 1979, מתמחה ביבוא ושיווק מכשירי חשמל איכותיים למטבח הישראלי. מגוון המוצרים המשובח, מסוגים ודגמים שונים, כולל: תנורים, כיריים, קולטי אדים –כולם בעיצוב איטלקי מרשים ומצוידים במיטב השכלולים הטכנולוגיים. מוצרי לי ונט הם לא רק מכשירים, הם בעיקר מכשירים את המטבח לפעילות תוססת.

מוצרי לי ונט משווקים על ידינו בפריסה ארצית לאלפי נקודות מכירה בכל רחבי ישראל ובאתרי אינטרנט: רשתות השיווק המובילות, חנויות מוצרי חשמל מובחרות ויצרני מטבחים בכל סגנון והיקף. מערך השיווק הנרחב של לי ונט פועל במרץ ומביא את האיכות והנוחות למטבח, ועוד מטבח ועוד מטבח...

מחסני לי ונט מצוידים בקביעות במלאי גדול וזמין של מוצרים מכל הסוגים והדגמים, ערוכים לתת מענה זריז ומספק לצרכי כל לקוח. המכשירים משונעים מדי יום על ידי משאיות ייעודיות, המגיעות לכל פינה על המפה. זמני האספקה המובטחים – מדויקים ובטוחים! המסירות בשירות מערך השירות שלנו עומד לרשותכם במלוא הזמינות, מגיב במהירות ומטפל ביעילות בכל פנייה.

שירות הלקוחות המופעל בפריסה ארצית רחבה, מספק בעזרת צוות טכני מיומן את כל הפתרונות המקצועיים הנדרשים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל דרך שתבחרו: בפנייה טלפונית אישית למשרדי החברה, באמצעות אתר האינטרנט, פקס או בדואר. בכל מקרה, מובטח לכם לזכות ביחס אישי ובמענה אפקטיבי ומשביע רצון – כיאה ללקוחותינו.