סווינג פאן Swingfans | הום פלן

סווינג פאן Swingfans

חברת ”Swingfans” הינה אחת החברות הגדולות ומהשפיעות בתחום מאווררי תקרה בישראל.

Swingfans פועלת בשיתוף פעולה עם מספר מעצבים ויצרנים בינלאומיים, אשר חברו לייצר את השילוב במושלם, שבין יעילות אנרגטית, לבין עיצוב מרהיב ומודולרי המתאים לסגנונות עיצוב מגוונים, אך נותר ייחודי ומסקרן.

סוד ההצלחה של Swingfans טמון במאווררי תקרה ייחודיים ואיכותיים שנבחרו בקפידה רבה, שירות מקצועי ואישי ללקוחותינו, והשאיפה למצויינות.

Swingfans: מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק

ב-Swingfans אנחנו מתמחים במאווררי תקרה איכותיים, עמידים ומעוצבים וחרטנו על דגלנו ערכים של חדשנות, יצירתיות, יעילות ואמינות. החברה הוקמה ע"י האחים האוזר, המייסדים והבעלים של חברת טכנולייט, שכבר למעלה מ-25 שנים מובילה את ענף התאורה בישראל. התשוקה לעיצוב וחדשנות טכנולוגית שמאפיינת את טכנולייט היא ב-DNA של Swingfans

ואצלנו תוכלו לבחור בין גדלים, צבעים ועיצובים שונים של מאווררי תקרה והכנפיים שלהם ולהגשים את החלום העיצוב שלכם.

מאווררי התקרה של Swingfans: יעילים אנרגטיים וידידותיים לסביבה

מאווררי התקרה של Swingfans מגיעים עם מנוע קטן, יעיל ומתקדם עם זרימת אוויר גבוהה וצריכת חשמל נמוכה, כך תוכלו לחסוך עד כ-50% מהוצאות החשמל על קירור ואוורור הבית. בזכות המנוע השקט במיוחד שלנו תוכלו ליהנות מכל היתרונות של מאוורר התקרה ללא רעשי רקע.

אמינות ושירות: ההתחייבות שלנו אליכם

בחברת Swingfans אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ מקצועי בחנויות הרשת, בטלפון ובאתר ונשמח לספק לכם גם שירותי משלוח והתקנה מקצועית. מנוע מאוורר התקרה מגיע עם תעודת אחריות של עד 25 שנים, אם כי אנו בטוחים שהוא יחזיק הרבה יותר, כך שתקבלו את מאווררי התקרה המתקדמים והמעוצבים ביותר שמסתובבים כיום בשוק-בהתחייבות.