נילי חביב

נילי חביב

נילי חביב תכנון אדריכלי ועיצוב פנים לבתים פרטיים, חנויות, משרדים, אולמות ועוד… הקשר עם הלקוח מתחיל משלב גיבוש קונספט ובניית פרוגראמה לעד לתכנון סופי הכולל תכנון תאורה, נגרות, גבס, בחירת חומרים ופרטי עיצוב (עיצוב טוטאלי) תוך התאמה לצרכי הלקוח ולתקציב שנקבע מראש.
ערובה להצלחת הפרויקט היא יצירת קשר טוב המאפשר הבנה יסודית של ציפיות הלקוח ובכך להשיג את המטרה בצורה המושלמת ביותר. חלל מתוכנן ומעוצב הוא חלל פרקטי ואסטטי כאחד. יכול להיות בכל סגנון שהלקוח יבחר ובלבד שיותאם ללקוח ולא להעדפותיו האישיות של האדריכל. לאחר שנים רבות של עבודה והיכרות מעמיקה עם ענף הבניה הגעתי ללימודי עיצוב פנים ואח”כ ללימודי אדריכלות. שנים עבדתי בשיתוף פעולה עם חברות העוסקות בחומרי גמר כמו צבעים,גבס, בניה קלה עיצוב מטבחים  ועוד..
סיימתי את לימודי כמעצבת פנים ואח”כ השלמתי את לימודי כהנדסאית  אדריכלות. במהלך כל העשור האחרון תכננתי עשרות רבות של בתים פרטיים, תוספות בניה ועשרות דירות שעוצבו ושופצו. במהלך השנים נפגשתי עם כל סוגי המגרשים ותכננתי מגוון  רחב של בתים בסגנונות שונים.
כמובן שהניסיון הרב הביא עמו תובנות רבות ,ואשמח לשתף אתכם –כי חשוב  מאוד !!! לעבור את התהליך באופן בו תיהנו גם מהתהליך וגם מהתוצאה. על הגישה התכנונית שלי אפרט בהמשך בנושא העוסק בתהליך התכנון האני מאמין שלי בית צריך לשרת את המתגוררים בו ולשקף את אישיותם, פונקציונאליות ראשית ושיתוף פעולה מלא בין המתכנן והלקוח יוליד את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

השאירו תגובה: