ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

ענבל קרקו עיצוב פנים ופנג שואי

שמי ענבל קרקו, אני מעצבת פנים משנת 2008 ויועצת פנג שוואי משנת 2012.
הגעתי לעיצוב פנים, אחרי שנים של עיסוק באמנות בכלל ובציור בפרט, בשיפוץ וחידוש רהיטים וקירות ומה לא…
יצירתיות זו התכונה הדומיננטית שלי. הגעתי למקצוע הזה, כי מה שמפחיד אתכם מרגש אותי, מה שאתם רוצים כבר לעבור הוא בדיוק האתגר והסיפוק שלי. כן, כזאת אני, “משוגעת” על שיפוצים ובדיוק במקצוע הנכון. בשנים האחרונות, הוספתי לארגז הכלים שלי גם את הפנג שואי, כדי לתת פיתרון הוליסטי ללקוחות שמעוניינים בכך. בשנים שבהם המשרד קיים, עיצבתי בתים למאות לקוחות מרוצים וגם כמה חנויות, משרדים, לובאים, אולמות מדיטציה ועוד. כבר בתחילת דרכי קיבלתי החלטה, שהלקוחות שלי יהיו בטוחים ורגועים שיקבלו את הבית שהם חולמים עליו.

זו המטרה שלי ולשם אני מתכווננת. אז איך אני עושה את זה?
איך אני דואגת שהלקוחות שלי יהיו בטוחים ורגועים שיקבלו את הבית עליו הם חולמים? פשוט מאוד, ב- 4 דרכים:
1. אני מעצבת בתלת מימד, כבר בתחילת הדרך ולאורך כל תהליך העיצוב, כדי להמחיש לכם את החלל ולאפשר לכם להיו שותפים מלאים בתהליך.
2. אני מכינה “כתב כמויות” כחלק מתהליך של עיצוב הפנים – כלי שמסייע לנהל את התקציב ולהימנע מחריגה.
3. אני מביאה אל התהליך הזה פרט לכישרון ויצירתיות,  גם איכפתיות, המון סבלנות, כבוד ללקוח, לטעמו והעדפותיו, המון רגישות ויכולת הכלה והכי חשוב, הבנה עמוקה, שהחלום הוא שלכם ושאני כאן כדי לעזור לכם להגשים אותו. לכן בתהליך העבודה איתי אין “אגו” ואין ויכוחים ואין ניסיון להשליט את הטעם או הסגנון שלי עליכם
4. אני מייצרת עבורכם את הבית המושלם, בזכוות הבנה עמוקה בפנג שואי, בית שהוא לא רק נוח ויפיפה, אלא בית עם אנרגיות טובות של בריאות, שפע כלכלי ומערכות יחסים מעצימות.
אני מזמינה אתכם ליצור קשר כדי לדון ביחד בהגשמת החלום שלכם

השאירו תגובה: