אולי אתם מעוניינים בנישת גבס מודרנית למסך הטלוויזיה הגדול, ואולי אתם חולמים על גופי תאורה סמויים בתקרה או בקיר… ויכול להיות שגיליתם שאתם מוציאים הרבה כסף על חימום או קירור הבית ואתם רוצים לשנות את המצב, בלי לשבור את כל הבית.

לרצונות האלו ולעוד רבים אחרים יש פתרון אחד חסכוני ויעיל – לוחות גבס.

אדריכל: גיא וליקסון סטודיו לאדריכלים

שימוש בלוחות גבס – פשוט לתיקון ותחזוקה

בנייה בלוחות גבס, מאפשרת ביצוע שינויים ותיקונים באופן נקודתי, מהיר ופשוט לביצוע. הגישה למקום התיקון מדויקת, ללא כל צורך בחציבה או הריסה של כל הקיר. אפשר לתקן סדקים/חורים או לבצע שינויים בקלות ובמהירות, ללא צורך במיומנות.

גם במקרה של שיפוצים כאשר המבנה בשימוש/מאוכלס, יש יתרון בולט בבנייה בלוחות גבס על פני כל צורת בנייה קונבנציונלית, מכיוון שפירוק לוחות גבס הוא תהליך קל ומהיר ביותר שאינו דורש אמצעים צורכי אנרגיה רבה או שימוש באמצעים מזהמים (ציוד מכני כבד להריסה).

אדריכל: גיא וליקסון סטודיו לאדריכלים

חסכוני

ישנה קורלציה ישירה בין איכות החיים והבריאות לבין האקלים בתוך המבנה. מחקרים שנעשו הוכיחו שנוחות אקלימית בתוך המבנה תורמת לבריאות של המשתמשים.

בנוסף, בעידן של חיסכון באנרגיה, שימוש בבידוד טרמי מבטיח למבנה יעילות אנרגטית גבוהה ומעלה את ערכו.
בידוד תרמי איכותי יצליח להשיג טמפרטורת חדר מאוזנת ונוחה יותר, תוך שימוש מופחת באמצעי חימום וקירור זוללי אנרגיה כגון מזגן, בכך ניתן להשיג איכות חיים ובו בזמן לחסוך בכסף בגין הוצאות החשמל השוטפות.

חיפוי פנימי של קירות המבנה בלוחות גבס, מאחוריהם חומר מבודד מסוג בידוד מינראלי, יוצר בידוד תרמי גבוה של המבנה.

אדריכל: אבי שטרנפלד אדריכלים

כל האפשרויות בחומר אחד

התקנה קלה ומהירה, עבודה נקייה, חיסכון בעלויות ובכוח האדם, גמישות בתכנון, הוספת בידוד אקוסטי ותרמי, חוזק תלייה שמתאים גם לפריטים כבדים, גימור מושלם, צביעה נוחה.

וגם – התאמה לכול סוגי החיפויים, יציבות בפני רעידות אדמה, עמידות גבוהה בפני אש, עמידות בפני לחות ועובש, משקל עצמי נמוך שאינו מעמיס על המבנה הקיים, השחלה של צנרת וחוטים ללא חציבות, נוחות בפירוק ובשינויים עתידיים.

אלו התכונות העיקריות שהפכו את לוחות הגבס לאקס-פקטור של עולם העיצוב והאדריכלות. בצעדים מהירים ובטוחים לוחות הגבס דוחקים את חומרי הבנייה הוותיקים והופכים לאחד מהחומרים המועדפים בכול הקשור לפתרונות עיצוב חכמים.

רוצים לקבל יעוץ? השאירו פרטים ונציג החברה יחזור אליכם.

Facebook
Twitter
PINTEREST