על מנת לבחור תאורת חוץ לבית נדרש ידע הן באדריכלות נוף והן בעיצוב בתים. למזלכם, אנו נביא כאן סוגיות נבחרות מעולם עיצובים מרתק זה, ובכך נגשים עבורכם את כל שתצטרכו לדעת אודות תאורת חוץ, ואופן הבחירה הכי נכון שלה. על פי רוב, כאשר עושים עסקת תאורת חוץ, מגבים את כל הגינה באלקטרוניקה, ויש לא מעט מקרים שזה יידרש לא רק בתאורה. למשל, אם יש לכם בריכת שחייה בחצר, ניתן להוסיף פנסים ייעודיים לבריכה, ולהוסיף ערכת מולטימדיה משולבת רמקולים אלחוטיים לבריכה.

תאורת חוץ הנקנית בסיטונות עם רכיבי אלקטרוניקה לחצר ולבריכה

עסקה זו היא המשתלמת ביותר עת תחפשו תאורת חוץ לחצר. כך, תוכלו לקנות גם פנס עומד, וגם מנורת תקרה לגינה. גם פנס לשפת הבריכה וגם פנס להטמעה בתוך התקן הרחצה עצמו. תוכלו למצוא גם רמקולים אלחוטיים לבריכה וגם התקני תאורה חדישים לסביבתה. הרעיון הוא להביא לכם כמה שיותר מוצרים שניתן לקנות יחדיו, ובכך לחסוך הון רב על קנייה קמעונאית שתהיה הרבה יותר יקרה.

עיצוב תאורת חוץ – הכיצד?

יש לעצב אותה על פי המצב הקיים בחצר שלכם. אם רוב הרהיטים שלכם בחצר הם גבוהים וכמעט נושקים לתקרה, למשל כסאות בר בעלי ממד גובה ענק, או שולחנות גבוהים, התקני התאורה צריכים להיראות שונה מאשר אם יש התקני ישיבה נמוכים. כאשר הגינה מבוססת על כסאות בר זה אומר שהיושבים יותר קרובים לתקרה מאשר בישיבה על כסאות רגילים, ואז צריך התקנים גבוהים, כלומר צמודי-תקרה, שיהיה קשה להגיע אליהם. בשונה מכך, כאשר הכסאות הם נמוכים ניתן לבחור התקני תאורת חוץ תלויים, אשר נמצאים במיקום יותר נמוך.

שיפוץ תאורת חוץ ובריכה עושים רק בחנות אביזרי בית מתקדמת

בחנות כזו, הנמצאת גם ברשת האינטרנט, ניתן למצוא רמקולים אלחוטיים לבריכה על בסיס מערכת מולטימדיה מתקדמת, רכיבי תאורה לבריכה ולסביבתה, רכיבי תאורת חוץ לחצר הבית, כסאות בר וכסאות נמוכים לפי בחירה, ועוד. שיפוץ תאורת חוץ בחנות מקצועית מוסיף לכם נופך גם לתחומים נוספים בחצר, ומאפשר לכם לקנות הכל בסיטונות, כלומר בזיל הזול ביחס למחיר בפועל בשל רכישה מרובה.

Facebook
Twitter
PINTEREST